Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Zespół Szkół w Płoniawach - Bramurze      Gimnazjum im. Arkadiusza Gołasia

Historia szkoły
  Nasza szkoła położona jest w pięknej miejscowości Płoniawy-Bramura, leżącej na północnym krańcu Niziny Mazowieckiej. Płoniawy są jedną z 40 miejscowości wchodzących w obszar gminy leżącej nad rzeką Orzyc i zaliczanej do Zielonych Płuc Polski.
  Gimnazjum zostało utworzone w 1999 r. Początkowo zaj-mowało jeden budynek wspólnie ze szkołą podstawową. W 2000 r. rozpoczęto budowę nowego obiektu, który został oddany do użytku w 2002 r.
  Procedury nadania imienia szkole rozpoczęto w 2008 r.Od 1 września 2009 r. gimnazjum nosi imię pochodzącego z ziemi płoniawskiej Arkadiusza Gołasia.

  W 2012 r. Gimnazjum oraz Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym tworzą Zespół Szkół.

  Od początku istnienia Gimnazjum do roku szkolnego 2011/12 dyrektorem szkoły był mgr Krzysztof Zarodkiewicz. Od 1 września 2012r. Dyrektorem Zespołu Szkół została mgr Iwona Jaworska, a wicedyrektorem mgr Monika Obłudka.

  Przy wejściu głównym do szkoły w 2010 r. zawieszona została tablica upamiętniająca wizytę Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego goszczącego w miejscowości Płoniawy-Bramura.

Naszą stronę odwiedzono: razy, dziękujemy.